Журнал відгуків

Ознайомтесь із відгуками наших пацієнтів.

Залиште свій відгук!

Ми вдячні та цінуємо кожну кожну думку.

6 thoughts on “Відгуки”

  1. Хочу висловити велику подяку хірургічному відділенню. Дубенко Євгену Марковичу, Стельмах Андрію Івановичу, Пристая Євгену Вікторовичу. І всім мед.сестричкам. Я звернулася в 18 лікарню з гострим болем, мене одразу обстежили і назначили на наступний день операцію. Мені провели лапороскопічну операцію по видаленню каменю в жовчному. Вранці і в вечері обходять всіх пацієнтів, назначені процедури мед персонал виконує вчасно і добросовісно. Чудове відношення до пацієнтів. Дуже низький Вам уклін за Вашу роботу. Дякую Вам за Ваші золоті руки.

  2. Волей судьбы пришлось побывать в хирургическом отделении КМКЛ 18. Атмосфера в отделении очень позитивная, можно сказать домашняя, лежал в двух-местной палате со всеми удобствами (без блата и “кумовства”),питание трёх-разовое и койко—место бесплатные.Плановые обходы утром и вечером. Мед.персонал внимателен, вежлив и отзывчив. Хотел бы отметить высокую квалификацию и профессионализм высшего уровня хирурга Стельмах Андрея Ивановича, а также анестезиолога Морозова М.В. Благодарен лечащему врачу Евгению Викторовичу и всему мед.персоналу отделения за их внимание и чувство ответственности за своих пациентов. Рекомендую хирургическое отделения КМКЛ 18, в особенности к.м.н., доцента кафедры хирургии №1, хирурга высшей категории Стельмах Андрея Ивановича.

  3. Очень благодарен врачу Орлову А.Л. за операцию, в которой мне отказывали в других клиниках.Спасибо-за Вами будущее!!!

  4. Малоінвазивні, а саме ендоскопічні операції – один з приорітетних напрямків хірургічного лікування в нашій клініці.
    Дякуємо за схвальний відгук!

Leave a Comment